antex antex antex
kontakt

Antex Sp. J. Janina Hudaszek, Antoni Hudaszek
Antex II Sp. z o.o.

ul. Dolna 1/2
22-680 Lubycza Królewska
woj. lubelskie

tel. 84 66 17 828 wew. 101 lub 103
fax. 84 66 17 828 wew. 104


Właściciele:
ANTEX Sp. J. Janina Hudaszek, Antoni Hudaszek

Hudaszek Janina
tel. 84 66 17 828 wew. 101
e-mail: biuro@antex.org.pl

Hudaszek Antoni
tel. 84 66 17 828 wew. 101

ANTEX II Sp. z o.o.

Hudaszek Michał
tel. 84 66 17 828 wew. 101
tel. kom. 609 731 030
e-mail: michal@antex.org.pl


Dział inwestycji:

Michał Hudaszek - michal@antex.org.pl

Kamil Hudaszek - kamil.antex@gmail.com

Joanna Kołakowska - joanna@antex.org.pl

Białek Urszula - inwestycje@antex.org.pl

tel. +48 84 66 17 657

Dział spedycji i logistyki:

tel. 84 66 17 828 wew. 103
fax: 84 66 17 828 wew. 104

Kierownik spedycji:
 Giełda transportowa - kontaktBartłomiej Swatek 
tel. 84 66 17 828 wew. 103
tel. kom. 508 277 765
e-mail: bartek.antex@gmail.com
gg: 2304179
Trans-id: 94963-1

Spedytor / fakturant:
Swatek Łukasz
tel. 84 66 17 828 wew. 103
tel. kom. 509 920 732 
e-mail: lukasz.antex@interia.eu
gg: 3112822
Trans-id: 94963-3

Kierownik d/s obsługi środków transportu:
Kawa Andrzej
tel. kom. 508 277 818
e-mail: andrzej@antex.org.pl


Wyświetl większą mapę


Księgowość:
tel. 84 66 17 828 wew. 100
fax: 84 66 17 828 wew. 104

Główna księgowa:
Antoniak Beata
tel. 84 66 17 828 wew. 100

e-mail: ksiegowosc@antex.org.pl

Księgowa:
Wiejak Ilona
tel. 84 66 17 828 wew. 100

Kadry:
Krawczyk Agata
tel. 84 66 17 828 wew. 106
e-mail: agata.antex@gmail.com

Rozliczenia:

Specjalista ds. rozliczeń:
Nawrocki Krzysztof

tel. kom. 510 146 629

email: krzysztof@antex.org.pl


Paliwa:
Małka Marta
tel. 530 711 180
e-mail: paliwa.antex@gmail.com

Sklep Lubycza Królewska:
tel. 84 66 17 828 wew. 105
kierownik sklepu: Hudaszek Janina - tel. 605 334 985
Baza materiałowo-sprzętowa:
ul. Leśna 7, 22-680 Lubycza Królewska
woj. lubelskie

Komadowska Teresa
tel. kom. 508 277 789

Poszukujesz pracy jako kierowca lub operator:
CV prosimy kierowac na biuro@antex.org.pl

Projektowanie stron www kontakt e-mail Antex usługi sprzetem budowlanym